O nas

W roku 2011 w Czarnym Dunajcu (na ul. Rynek 6) otworzyliśmy "probably" najlepszą restaurację na Podhalu. Restauracja–Pizzeria Kłabuk to 3 sale tematyczne, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwsza sala to "styl jaskiniowy". Piękny drewniany bar otaczają prehistoryczne malowidła oraz podobizny zwierząt ręcznie wyryte w dużych kamiennych płytach. Całości dopełnia wyrzeźbiony, przez samego właściciela restauracji, pełen detali i motywów góralskich sosrąb (czyli belka pod sufitem).

Druga sala to "kaplica sykstyńska". Wykonana została z myślą o parach szukających zacisznego miejsca i trochę prywatności. W tejże sali ustawiono wygodne loże ze stolikami, przy których łatwo wpaść w romantyczny nastrój. Sufit to jedno wielkie malowidło, przedstawiające góralską wersję dzieła Michała Anioła (mogące służyć za przestrogę). Na ścianie sali, także w postaci malowidła, przedstawiono krótką historię powstania poszczególnych restauracji Kłabuk w okolicznych miejscowościach. Wieczorem sala prezentuje się bardzo romantycznie i przytulnie, natomiast w dzień przez okno „kaplicy” wpadające światło tworzy przepiękną mozaikę barw.

Ostatnia sala przygotowana została specjalnie dla młodzieży. Ściany ozdobione są malowidłami młodych artystów (mangha, graffiti, szablony). Można tutaj pograć w bilard z kumplami lub urządzić sobie małą imprezkę.

Zapraszamy również do naszej restauracji "Kłabuk" w Rogoźniku, os Za Torem (obok stacji paliw), gdzie można zjeść na miejscu lub zamówić sobie coś do domu. Tel. 18-26-450-37.

Polecamy